Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1593516855866
servicii de realizare a unui studiu privind evaluarea cantitativă și calitativă a situației privind drepturile omului în Republica Moldova
Finalizată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
300 000,00 MDL
Până la termen
expirat
15.07.2020 08:57 UTC
Licitație electronică: 16.07.2020 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Percepții asupra drepturilor omului în Republica Moldova 2020
Parametrii achiziției
- CPV
- 79 › 79300000-7 · Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 300 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Oficiul Avocatului Poporului · 300 000,00 MDL · 2020-06-30 → 2020-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
06.07.2020 · 08:57 UTC
Clarificarea condițiilor
30.06.2020 → 08.07.2020 08:57 UTC
Se primesc oferte
08.07.2020 → 15.07.2020 08:57 UTC
Desemnarea câștigătorului
15.07.2020
Executarea contractului
20.07.2020 → 30.12.2020 12:57 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | servicii de realizare a unui studiu privind evaluarea cantitativă și calitativă a situației privind drepturile omului în Republica Moldova | 79300000-7 Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici | 1 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | servicii de realizare a unui studiu privind evaluarea cantitativă și calitativă a situației privind drepturile omului în Republica Moldova | 300 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Sfatul Țării, nr.16 | 20.07.2020 → 30.12.2020 | Atribuit |
Documente 8
- documentatia standard.docx
- anunt_de_participare.docx
- caiet de sarcini.doc
- documentatia_standard_cop.docx
- metodologie 2018.pdf
- duae.doc
Documente cu același titlu: 2
- 06.07.2020 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 30.06.2020 · doar metadate · Original ↗
- anunț de participare semnat.pdf
Oferte depuse 1
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| IM CBS-Research SRL | 298 000,00 MDL | În examinare | 15.07.2020 06:09 UTC |
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| IM CBS-Research SRL Documentele deciziei: decizie de atribuire.pdf ↗ | 298 000,00 MDL | Câștigător desemnat | 30.07.2020 09:47 UTC |
Modificări oficiale 1
06.07.2020 08:57 UTC
General change of Contract Notice