Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1592894922124
Lubrifianți
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
8 931,00 MDL
Până la termen
expirat
30.06.2020 07:00 UTC
Licitație electronică: 01.07.2020 09:00 UTC
Loturi
12
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu a avut loc
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Lubrifianți - conform anunțului de participare
Parametrii achiziției
- CPV
- 24 › 24951100-6 · Lubrifianţi
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 8 931,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Agentia Servicii Publice · 8 931,00 MDL · 2020-02-17 → 2020-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
30.06.2020 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
23.06.2020 → 25.06.2020 13:00 UTC
Se primesc oferte
25.06.2020 → 30.06.2020 07:00 UTC
Executarea contractului
02.07.2020 → 31.12.2020 09:05 UTC
Obiectele achiziției 12
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | Lot nr.6 - Lubrifiant grafit | 24951100-6 Lubrifianţi | 1 buc. |
| 2 | 6 | Lot nr.8 Lubrifiant pentru agrenaje SI-180, seringă 2 mg, 1 kg | 24951100-6 Lubrifianţi | 100 buc. |
| 3 | 7 | Lot nr.9 Ulei sintetic | 24951100-6 Lubrifianţi | 2 buc. |
| 4 | 1 | Lot nr.7 - Lubrifiant pentru pelicule la blocurile termice ale imprimantelor lazer | 24951100-6 Lubrifianţi | 10 buc. |
| 5 | 12 | Lotul nr. 5 - Lubrifiant CIATIM-221 albă, 800 gr. | 24951100-6 Lubrifianţi | 1 buc. |
| 6 | 9 | Lot nr. 2- Lubrifiant ШРУС (molibden), 250 gr. | 24951100-6 Lubrifianţi | 3 buc. |
| 7 | 4 | Lot nr.11 Pastă de lipit cu flux agresivă (roșu) | 24951100-6 Lubrifianţi | 10 buc. |
| 8 | 5 | Lot nr.1 Lubrifiant LITOL, 250 gr. | 24951100-6 Lubrifianţi | 3 buc. |
| 9 | 10 | Lot nr.4 - Lubrifiant de litiu, 312 gr. | 24951100-6 Lubrifianţi | 3 buc. |
| 10 | 11 | Lot nr.12 Pastă termică pentru calculatoare | 24951100-6 Lubrifianţi | 10 buc. |
| 11 | 2 | Lot nr.3 - Ulei de silicon, 0,5 L | 24951100-6 Lubrifianţi | 1 buc. |
| 12 | 8 | Lot nr.10 Pastă de lipit cu flux neagresivă (verde) | 24951100-6 Lubrifianţi | 10 buc. |
Loturi 12
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr.7 - Lubrifiant pentru pelicule la blocurile termice ale imprimantelor lazer Lot nr.7 Lubrifiant pentru pelicule la blocurile termice ale imprimantelor lazer - conform anunțului de participare | 3 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 2 | Lot nr.3 - Ulei de silicon, 0,5 L Lot nr.3 - Ulei de silicon, 0,5 L- conform anunțului de participare | 160,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 3 | Lot nr.6 - Lubrifiant grafit Lot nr.6 Lubrifiant grafit - conform anunțului de participare | 30,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 4 | Lot nr.11 Pastă de lipit cu flux agresivă (roșu) Lot nr.11 Pastă de lipit cu flux agresivă (roșu) - conform anunțului de participare | 1 300,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 5 | Lotul nr.1 - Lubrifiant LITOL, 250 gr. Lo nr.1 - Lubrifiant LITOL, 250 gr.- conform anunțului de participare | 60,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 6 | Lot nr.8 Lubrifiant pentru agrenaje SI-180, seringă 2 mg, 1 kg Lot nr.8 Lubrifiant pentru agrenaje SI-180, seringă 2 mg, 1 kg - conform anunțului de participare | 2 500,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 7 | Lot nr.9 Ulei sintetic Lot nr.9 Ulei sintetic - conform anunțului de participare | 250,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 8 | Lot nr.10 Pastă de lipit cu flux neagresivă (verde) Lot nr.10 Pastă de lipit cu flux neagresivă (verde) - conform anunțului de participare | 270,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 9 | Lot nr. 2- Lubrifiant ШРУС (molibden), 250 gr. Lot nr. 2- Lubrifiant ШРУС (molibden), 250 gr.- conform anunțului de participare | 78,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 10 | Lot nr.4 - Lubrifiant de litiu, 312 gr. Lot nr.4 - Lubrifiant de litiu, 312 gr.- conform anunțului de participare | 210,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 11 | Lot nr.12 Pastă termică pentru calculatoare Lot nr.12 Pastă termică pentru calculatoare- conform anunțului de participare | 700,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
| 12 | Lotul nr. 5 - Lubrifiant CIATIM-221 albă, 800 gr. Lotul nr. 5 - Lubrifiant CIATIM-221 albă, 800 gr.- conform anunțului de participare | 373,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 02.07.2020 → 31.12.2020 | Nereușită |
Documente 2
- anunt de participare lubrifianti.signed.pdf
- specificatia tehnica si de pret.signed.pdf
Decizii de atribuire 12
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 10 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 6 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 2 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 7 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 11 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 9 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 3 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 8 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 12 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 5 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC | |
| 4 | — | Nu a avut loc | 30.06.2020 07:00 UTC |