RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1592480921542

Bandă transportatoare W97243

Finalizată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
30 000,00 MDL
Până la termen
expirat
24.06.2020 06:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Bandă transportatoare W97243

Parametrii achiziției

CPV
3434913000-0 · Diverse piese de schimb
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
30 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
ÎM Regia EXDRUPO · 30 000,00 MDL · 2020-06-18 → 2020-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
18.06.2020 · 11:51 UTC
Clarificarea condițiilor
18.06.2020 → 21.06.2020 06:00 UTC
Se primesc oferte
21.06.2020 → 24.06.2020 06:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
24.06.2020
Executarea contractului
26.06.2020 → 31.12.2020 12:50 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Bandă transportatoare W9724334913000-0
Diverse piese de schimb
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Bandă transportatoare W9724330 000,00 MDLmun.Chişinău
str.Varnița, 22
26.06.2020 → 31.12.2020Atribuit

Documente 1

  • caiet de sarcini bandă transportatoare.semnat.pdf
    doar metadateAnunț de participare18.06.2020

Oferte depuse 1

OfertantValoareaStatusPublicat
WIRTGEN MOLDOVA23 225,00 MDLÎn examinare23.06.2020 20:12 UTC

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
WIRTGEN MOLDOVA23 225,00 MDLCâștigător desemnat29.06.2020 06:41 UTC

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
WIRTGEN MOLDOVA23 225,00 MDLContract în pregătire29.06.2020 06:41 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.