Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1581327465386
Procurarea unui automobil
Отменена
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Только цена
Оценочная стоимость
249 990,00 MDL
Лоты
1
Поданные предложения
Не раскрывается
Источник публикует предложения только после подведения итогов
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Процедура закрыта без победителя
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Achiziționarea autoturismului, fără parcurs, conform caracteristicilor tehnice indicate în documentație
Параметры закупки
- CPV
- 34 › 34100000-8 · Autovehicule
- Категория
- Товары
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Только цена
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 249 990,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- Scoala Profesională · 249 990,00 MDL · 2020-02-10 → 2020-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
10.02.2020 · 12:41 UTC
Разъяснение условий
10.02.2020 → 14.02.2020 22:00 UTC
Принимают предложения
14.02.2020 → 18.02.2020 08:00 UTC
Исполнение контракта
20.02.2020 → 31.12.2020 12:18 UTC
Предметы закупки 1
| # | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|
| 1 | Autoturism nou, fără parcurs | 34100000-8 Autovehicule | 1 шт. |
Лоты 1
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Autoturism Caracteristici tehnice
• Număr de locuri: maxim 5
• Carburant: benzină fără plumb
• Putere maximă: kw (CP) 90-105
• Cuplu maxim (Nm) 140-160
• Cutie de viteze: C.V. Manuală 5+1
• Viteza maximă (km/h) Maxim 170
• Accelerație (0-100 km/h):12,5
• Ciclu urban/ extra urban/ complet : 5-7
• Gol în ordine de mers (kg): 1200-1300
• Sarcina utilă (kg): 500-550
• Dimensiuni (mm):4300- 4350
• Lățime totală cu/ fără retrovizoare: 2050-2070
• Înălțime cu/ fără bare de pavilion: 1650-1690
• Garda la sol: Max 210
• Volum portbagaj (l): Maxim 500
• Rezervor carburant (l): Maxim 50
Dotări standard
• Autoturism nou, fără parcurs
• A.B.S.+E.B.D (repartiție electronică de frânare) +E.B.A. (asistare la frânarea urgentă)
• Aer condiționat cu reglare manuală
• Airbag-uri frontale și laterale (cap și torace) pentru șofer și pasager față+ airbag-uri laterale de tip cortină pentru pasagerii spate
• Buton și funcție ECO MODE
• Direcție asistată electric
• E.S.P. (sistem de stabilitate elctronică a autovehicolului) +A.S.R. (funcție antipatinaj)
• Geamuri electrice față, cu impuls pe partea șoferului, geamuri electrice spate
• H.S.A. (sistem de asistență a pornirii în rampă)
• Jante de oțel stilizate R16’’
• Limitator de viteză
• Lunetă spate încălzită
• Mânere exterioare uși în culoarea caroseriei
• Oglinzi exterioare de culoare neagră
• Oglinzi retrovizoare reglabile electric și degivrante
• Proiectoare ceață
• Radio 2 DIN: 4x 15W cu satelit de comandă pe volan, priza Jack, USB, Bluetooth
• Regulator-lilitator de viteză (Cruise Control)
• Șcaun șofer cu reglaj pe înălțime și lombar+ cotiera centrală față
• Senzor de lumină
• Volan reglabil pe înălțime și adâncime
• Asistență la parcarea cu spatele (senzori acustici)
• Cameră video pentru asistență la parcarea cu spatele
• Scaune față cu sistem de încălzire (SGACHA)
• Vopsea metalizată
| 249 990,00 MDL | mun.Hînceşti (r-l Hînceşti) str. Chișinău17 | 20.02.2020 → 31.12.2020 | Отменена |
Документы 4
- duae autoturism.doc
- anunț de participare.pdf
- anunț de participare autoturism.docx
- documentația standard 2020.doc
Решения о присуждении 1
| Поставщик | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|
| — | Не состоялась | 10.02.2020 12:41 UTC |
Официальные изменения 1
10.02.2020 12:41 UTC
Procurarea unui automobil
Erori tehnice la indicarea valorii estimate