Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1580973049622
Achizitii servicii de reparatie si intretinere a autovehicolelor scolare
Finalizată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
236 000,00 MDL
Până la termen
expirat
05.03.2020 08:04 UTC
Licitație electronică: 06.03.2020 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
servicii de reparatie si intretinere a autovehiculelor scolare
Parametrii achiziției
- CPV
- 50 › 50113000-0 · Servicii de reparare şi de întreţinere a autobuzelor
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 236 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Direcția Învățământ Tineret și Sport Nisporeni · 236 000,00 MDL · 2020-02-06 → 2020-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
10.03.2020 · 08:26 UTC
Clarificarea condițiilor
06.02.2020 → 20.02.2020 07:43 UTC
Se primesc oferte
20.02.2020 → 05.03.2020 08:04 UTC
Desemnarea câștigătorului
05.03.2020
Executarea contractului
06.03.2020 → 31.12.2020 07:39 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparatie si intretinere a autovehicolelor scolare | 50113000-0 Servicii de reparare şi de întreţinere a autobuzelor | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparatie si intretinere a autovehicolelor scolare | 236 000,00 MDL | or.Nisporeni or.Nisporeni str.I.Vodă nr.2 | 06.03.2020 → 31.12.2020 | Atribuit |
Documente 6
- Anunt invitatie reparatie nou
Documente cu același titlu: 3
- 12.02.2020 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 06.02.2020 · doar metadate · Original ↗
- 06.02.2020 · doar metadate · Original ↗
- duae DÎTS servicii de reparatie a autovehicolelor scolare
- duae
- documentatia_standard_cop (Reparat)
Oferte depuse 1
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| AUTO PRESENT SERVICE S.R.L. | 236 000,00 MDL | În examinare | 26.02.2020 12:53 UTC |
Decizii de atribuire 2
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| AUTO PRESENT SERVICE S.R.L. Documentele deciziei: Scrisoare 2020 servicii ↗ Prețurile unitare ale câștigătorului: | 236 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 10.03.2020 08:26 UTC |
| AUTO PRESENT SERVICE S.R.L. Documentele deciziei: Scrisoare 2020 servicii ↗ | 236 000,00 MDL | Câștigător desemnat | 10.03.2020 08:25 UTC |
Modificări oficiale 1
12.02.2020 08:25 UTC
General change of Contract Notice
Contracte 2
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| AUTO PRESENT SERVICE S.R.L. | 236 000,00 MDL | Contract în pregătire | — |
| AUTO PRESENT SERVICE S.R.L. | 236 000,00 MDL | Înregistrare neînchisă | 10.03.2020 08:25 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.