RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1576228519205

Servicii de întreținerea drumurilor din raionul Rezina anul-2020

Finalizată Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
4 583 431,17 MDL
Până la termen
expirat
02.01.2020 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de întreținerea drumurilor din raionul Rezina anul-2020

Parametrii achiziției

CPV
5050800000-3 · Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
4 583 431,17 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Consiliul raional Rezina · 4 583 431,17 MDL · 2019-12-13 → 2020-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
13.12.2019 · 12:13 UTC
Clarificarea condițiilor
13.12.2019 → 23.12.2019 09:00 UTC
Se primesc oferte
23.12.2019 → 02.01.2020 12:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
02.01.2020
Executarea contractului
06.01.2020 → 30.12.2020 12:08 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii de intreținerea drumurilor din raionul Rezina anul -202050800000-3
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de întreținerea drumurilor din raionul Rezina anul-20204 583 431,17 MDLmun.Chişinău
or.Rezina str.27August nr.1
06.01.2020 → 30.12.2020Atribuit

Documente 4

  • lista lucrărilor.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice13.12.2019
  • anunt.pdf
    doar metadateAnunț de participare13.12.2019
  • doc stand. servicii de deservire 2020 (2) (1).docx
    doar metadateDocumentația de atribuire13.12.2019
  • DUAE 2020 (1) (1).docx
    doar metadateCriterii de evaluare13.12.2019

Oferte depuse 3

OfertantValoareaStatusPublicat
COCIUG RAISA I.I3 896 571,00 MDLÎn examinare02.01.2020 11:10 UTC
SRL "Amon-Trade"3 854 299,40 MDLÎn examinare31.12.2019 14:12 UTC
Drumuri Orhei4 573 486,60 MDLÎn examinare01.01.2020 10:11 UTC

Decizii de atribuire 3

FurnizorValoareaStatusPublicat
Drumuri Orhei4 573 486,60 MDLRezultat nedivulgat02.01.2020 12:00 UTC
SRL "Amon-Trade"3 854 299,40 MDLCâștigător desemnat03.01.2020 11:54 UTC
COCIUG RAISA I.I3 896 571,00 MDLOfertele au fost respinse02.01.2020 13:04 UTC

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
SRL "Amon-Trade"3 854 299,40 MDLContract în pregătire19.02.2020 06:40 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.