Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1574168984430
Servicii tipografice
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
29 166,00 MDL
Până la termen
expirat
25.11.2019 15:38 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii tipografice
Parametrii achiziției
- CPV
- 79 › 79800000-2 · Servicii tipografice şi servicii conexe
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 29 166,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dezabilitati (adulte) mun. Balti · 29 166,00 MDL · 2019-11-19 → 2019-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
20.11.2019 · 13:38 UTC
Clarificarea condițiilor
19.11.2019 → 21.11.2019 13:38 UTC
Se primesc oferte
21.11.2019 → 25.11.2019 15:38 UTC
Desemnarea câștigătorului
25.11.2019
Executarea contractului
27.11.2019 → 30.12.2019 13:12 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii tipografice | 79800000-2 Servicii tipografice şi servicii conexe | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii tipografice | 29 166,00 MDL | mun.Bălţi mun. Bălţi str. Veteranilor, 3/1 | 27.11.2019 → 30.12.2019 | Atribuit |
Întrebări și răspunsuri 1
20.11.2019 08:52 UTC · Cantitatea pentru pozitia 38
Cantitatea pentru pozitia 38 ”Lista de eliberare a bucatelor”
Răspunsul autorității: Am modificat anunțul
500 buc - offset
Documente 11
- anunt.pdf
- anexa7.pdf
- anexa1.pdf
- anexa8.pdf
- anexa5.jpg
- anunt1.pdf
- anexa2.pdf
- anexa6.pdf
- anunt modificat.pdf
- anexa3.jpg
- anexa4.jpg
Oferte depuse 3
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| ARTISORO | 24 332,00 MDL | În examinare | 23.11.2019 17:32 UTC |
| SRL NEGA | 28 822,50 MDL | În examinare | 25.11.2019 07:43 UTC |
| graficdesign | 26 417,50 MDL | În examinare | 25.11.2019 09:51 UTC |
Decizii de atribuire 3
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| ARTISORO | 24 332,00 MDL | Câștigător desemnat | 26.11.2019 12:27 UTC |
| SRL NEGA | 28 822,50 MDL | Rezultat nedivulgat | 25.11.2019 15:38 UTC |
| graficdesign | 26 417,50 MDL | Rezultat nedivulgat | 25.11.2019 15:38 UTC |
Modificări oficiale 2
20.11.2019 08:23 UTC
General change of Contract Notice
20.11.2019 13:38 UTC
General change of Contract Notice
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| ARTISORO | 24 332,00 MDL | Contract în pregătire | 09.12.2019 14:43 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.