Finalizată
CPV 37400000-2
Sac pentru crossfit
Valoarea lotului
5 200,00
MDL
Atribuit
4 000,00
Acvila-Sport · 25.10.2019 15:55
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
23.09.2019 11:26→ 03.10.2019 16:00
Depunere
03.10.2019 16:00→ 08.10.2019 23:30
Evaluare
08.10.2019 23:30
Examinate
25.10.2019 15:55
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
Acvila-Sport · 4 000,00 MDL · 25.10.2019 15:55
Obiectul achiziției
2
1
Sac pentru crossfit 20 kg.
Din poliester sau alt material rezistent.
Greutate 20 kg.
Cu 4-5 mânere pentru apucare/transportare.
37400000-2
Articole şi echipament de sport
Cantitate: 3 Bucata
2
Sac pentru crossfit 15 kg.
Din poliester sau alt material rezistent.
Greutate 15 kg.
Cu 4-5 mânere pentru apucare/transportare.
37400000-2
Articole şi echipament de sport
Cantitate: 3 Bucata
Documentele achiziției
4
PDF
fişa de date a achiziţiei aparate sportive.signed.pdf
Documentația de atribuire · 23.09.2019 11:26
PDF
anunt de participare aparate sportive.signed.pdf
Anunț de participare · 23.09.2019 11:26
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
22.10.2019 → 15.12.2019
54 z.
Locul executării
mun.Chişinău
şos.Hînceşti 84
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 37400000 · în 12 luni: 395 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
800,0099 750,00 MDL
acest lot: 5 200,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 103
Istoricul autorității
Calcul Tenderi AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII · pe toată perioada1091
achiziții
852
cu câștigător
66
nedesfășurate
114
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Delmix Prim SRL
(148)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3740 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Tatami competițional de judo
825 000,00
ofertare până 10.09 14:00
Complex de sport ETX-23
S.R.L. "EXIMPROD-TRADE"
84 203,33
finalizat · atribuit
Echipament sportiv
SOCIETATEA COMERCIALA "ARENASPORT" S.R.L.
10 920,84
finalizat · atribuit
Cupe sportive pentru premierea participanților la competiția sportivă: Cupa primarului la fotbal
S.R.L. "PURE STORE"
1 726,66
finalizat · atribuit
DIVERSE OBIECTE SPORTIVE
S.R.L. "SPORT LINE"
8 320,50
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.