Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1567511534172
Servicii de verificare metrologică și etalonare a utilajului medical
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
150 200,00 MDL
Până la termen
expirat
17.09.2019 07:02 UTC
Licitație electronică: 18.09.2019 06:00 UTC
Loturi
24
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu a avut loc
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de verificare metrologică și etalonare a utilajului medical
Parametrii achiziției
- CPV
- 98 › 98300000-6 · Servicii diverse
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 150 200,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Agenția Națională pentru Sănătate Publică · 150 200,00 MDL · 2019-09-03 → 2019-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
17.09.2019 · 07:02 UTC
Clarificarea condițiilor
03.09.2019 → 10.09.2019 06:32 UTC
Se primesc oferte
10.09.2019 → 17.09.2019 07:02 UTC
Executarea contractului
01.11.2019 → 30.12.2019 13:45 UTC
Obiectele achiziției 103
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | Radiometru ДКС-AT1123 | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 2 | 1 | Aparat pentru determinarea elementalor chimice-CFC-2MP | 98300000-6 Servicii diverse | 2 buc. |
| 3 | 4 | Aparat p/u măsurarea cîmpului electrostatic CT-01 | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 4 | 7 | Măsurător al parametrilor microclimatici cu globul negru-Meteoscop-M | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 5 | 1 | Centrifugă | 98300000-6 Servicii diverse | 6 buc. |
| 6 | 5 | Psihrometr Astmana | 98300000-6 Servicii diverse | 4 buc. |
| 7 | 9 | dozimetru FH40G-L10 | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 8 | 1 | Analizator de gaze Paladii | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 9 | 1 | Termostat | 98300000-6 Servicii diverse | 19 buc. |
| 10 | 22 | Dozator medical CAPPBravo (100-1000) mkl. | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 11 | 2 | Aspirator ПУ-4Э | 98300000-6 Servicii diverse | 2 buc. |
| 12 | 19 | Dozimetru MKC-AT6130 | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 13 | 15 | Termometru cu infraroșu tip.568 | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 14 | 1 | Greutăți M1 pînă la 500g pentru o unitate | 98300000-6 Servicii diverse | 40 buc. |
| 15 | 17 | Spectrometru Gamma | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 16 | 14 | Sistemul pentru reactii Elisa | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 17 | 22 | Dozator medical CAPPBravo (100-1000) mkl | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 18 | 10 | Aparat CICLON pentru măsurarea Cîmp Electric, Cîmp Electro-Magnetic, CîmpElectro-Static | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 19 | 22 | Dozator medical CAPPBravo (20-200) mkl. | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 20 | 16 | Termohigrometru HI 9161C | 98300000-6 Servicii diverse | 2 buc. |
| 21 | 9 | Spectrometru gamma | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 22 | 13 | Dozimetru individual Radeye PRD | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 23 | 18 | Aspirator ПУ – 4Э/ПУ – 4 Э.1 | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| 24 | 19 | Dozimetru mini TRACE MG-S10 | 98300000-6 Servicii diverse | 1 buc. |
| Afișați mai multe (24 / 103) | ||||
Loturi 24
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 CSP Balti | 57 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 2 | Lot 8 CSP Cahul | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 3 | Lot 10 CSP Causeni | 2 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 4 | Lot 7 CSP Comrat | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 5 | Lot 5 CSP Balti | 2 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 6 | Lot 15 CSP Balti | 1 700,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 7 | Lot 16 CSP Soroca | 3 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 8 | Lot 17 CSP Causeni Lot 17 CSP Causeni servicii de etalonare | 4 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 9 | Lot 9 CSP Cahul | 1 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 10 | Lot 2 CSP Chisinau | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 11 | Lot 13 CSP Ungheni | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 12 | Lot 4 CSP Balti | 3 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 13 | Lot 21 ANSP Sediul Central Lot 21 ANSP Sediul Central servicii de etalonare | 9 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 14 | Lot 3 CSP Edinet | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 15 | Lot 23 ANSP Sediul Central Lot 23 ANSP Sediul Central servicii de etalonare | 2 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 16 | Lot 12 CSP Hincesti | 1 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 17 | Lot 19 CSP Cahul Lot 19 CSP Cahul servicii de etalonare | 1 500,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 18 | Lot 6 CSP Soroca | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 19 | Lot 14 ANSP Sediul Central | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 20 | Lot 22 ANSP Sediul Central Lot 22 ANSP Sediul Central servicii de etalonare | 1 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 21 | Lot 11 CSP Orhei | 20 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 22 | Lot 20 ANSP Sediul Central | 3 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 23 | Lot 24 ANSP Sediul Central Lot 24 ANSP Sediul Central servicii de etalonare | 2 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
| 24 | Lot 18 CSP Orhei Lot 18 CSP Orhei servicii de etalonare | 2 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 01.11.2019 → 30.12.2019 | Nereușită |
Documente 5
- specificații de preț f4.2.docx
Documente cu același titlu: 2
- 09.09.2019 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 09.09.2019 · doar metadate · Original ↗
- anunt de participare.pdf
- specificaţii tehnice f 4.1.docx
- anunt de participare servicii de verific. metrologica.docx
Decizii de atribuire 24
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 10 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 16 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 1 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 5 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 12 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 2 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 17 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 3 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 4 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 6 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 18 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 13 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 11 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 8 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 24 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 7 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 9 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 20 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 15 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 21 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 14 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 23 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 19 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC | |
| 22 | — | Nu a avut loc | 17.09.2019 07:02 UTC |
Modificări oficiale 3
09.09.2019 05:23 UTC
General change of Contract Notice
09.09.2019 05:30 UTC
General change of Contract Notice
09.09.2019 06:32 UTC
General change of Contract Notice