RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 4
Lotul nu a avut loc CPV 39100000-3

Lotul nr. 5. Mobilier pentru Bufetul din incinta Obiectivului de menire-social culturală

Valoarea lotului
840 000,00
MDL
Închisă
Lotul nu a avut loc
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
30.08.2019 14:5813.09.2019 14:52
Depunere
13.09.2019 14:5230.09.2019 14:52
Evaluare
30.09.2019 14:52
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lotul nu a avut loc

Obiectul achiziției

21
1
Scaun-fotoliu la bar 580x590x1100 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 5 Bucata
2
Tejghea-bar 1100/900x4700x800 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
3
Dulap (garderoba) 2960x3280x550 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
4
Blat de lucru 900x5810x650 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
5
Stelaj vitrină și penal
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
6
Tejghea garderobă 1100/900Hx4950x300 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
7
Stație -chelner 1000x800x500 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 10 Bucata
8
Construcții metalice
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 7 Bucata
9
Masă modulară pe picior demontabil 760Hx800x800 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 42 Bucata
10
Poliță decorativă 700x1800x350 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
11
Perete despărțitor decorativ transparent 2660x5500x300/150 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
12
Cașpo decorativ 600x300x300 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
13
Masă pentru bar 7600Hx800x800 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 8 Bucata
14
Cașpo decorativ 900x300x300 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
15
Tejghea garderobă 1100x1780x400 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
16
Cașpo 900x1500x300 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 2 Bucata
17
Scaun 580x590x750 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 14 Bucata
18
Masă fourchette 1100Hx600D mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 20 Bucata
19
Grilaj pentru radiator 800x1200x150 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
20
Canapea secționată (7 secții) 1000x5600x800 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata
21
Cașpo decorativ 300x300x300 mm
39100000-3 Mobilier
Cantitate: 1 Bucata

Documentele achiziției

16
DOCX
documentatia standard bunuri (2).docx
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
JPG
tribuna.jpg
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
XLSX
anexa invitatie.xlsx
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
PDF
proiect design lot. 5,6.pdf
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
JPG
mobilier baie.jpg
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
XLSX
formularul f 4.1.xlsx
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
ZIP
schite lot 2.zip
Documentația de atribuire · 11.09.2019 14:47
XLSX
formularul f 4.2.xlsx
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
DOCX
anunt de participare (4).docx
Documentația de atribuire · 05.09.2019 16:05
ZIP
schite lot 2.zip
Documentația de atribuire · 11.09.2019 14:52
ZIP
schite lot 2.zip
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
DOCX
anunt de participare (4).docx
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
DOCX
lotul 3.docx
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
PDF
masa prezidium semirotunda.pdf
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
DOC
duae (1).doc
Documentația de atribuire · 30.08.2019 14:58
DOC
masa prezidium.doc
Documentația de atribuire · 30.08.2019 15:10
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
15.10.2019 → 30.12.2019
76 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd. Ștefan cel Mare 165

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 39100000 · în 12 luni: 1879 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
1 379,17217 550,00 MDL
acest lot: 840 000,00 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții ·în regiunea mun. Chișinău: 706
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu” · pe toată perioada
1065
achiziții
536
cu câștigător
107
nedesfășurate
171
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: Vivodent (953)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3910 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Sistem de arhivare a lamelor citologice/histologice
300 000,00
ofertare până 03.09 09:00
Mobilier și textile pentru dotarea grupelor de creșă din s. Chetrosu, rl Drochia
250 000,00
ofertare până 03.09 17:00
Lampă bactericidă de perete cu carcasă 2 lămpi T8-30W
10 200,00
ofertare până 05.09 09:00
Pat funcțional medical electric dimensiune în mm 2080x920x550
304 000,00
ofertare până 05.09 09:00
Panou noptieră cu lampa
3 000,00
ofertare până 05.09 09:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Lotul nu a avut loc
La favorite