Finalizată
CPV 33100000-1
Manșetă reutilizabilă (nou născuți) prematur +furtun de interconexiune compatibil cu monitor de pacient JR 2000 D
Valoarea lotului
1 600,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
03.04.2019 09:41→ 18.04.2019 09:35
Depunere
18.04.2019 09:35→ 29.04.2019 09:35
Evaluare
29.04.2019 09:35
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Obiectul achiziției
1
1
Manșetă reutilizabilă (nou născuți) prematur +furtun de interconexiune compatibil cu monitor de pacient JR 2000 D
33100000-1
Echipamente medicale
Cantitate: 4 Bucata
Documentele achiziției
5
DOCX
anunt de participare (2).docx
Documentația de atribuire · 03.04.2019 09:41
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
30.04.2019 09:39 → 30.12.2019 18:00
244 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. Melestiu, 20
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 33100000 · în 12 luni: 1624 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
1 208,343 675 000,00 MDL
acest lot: 1 600,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 1048
Istoricul autorității
Calcul Tenderi IMSP SCM nr.1 · pe toată perioada188
achiziții
87
cu câștigător
11
nedesfășurate
14
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
SRL "Lovis Angro"
(128)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3310 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Sistem videoendoscopic pentru operații minim invazive cerebrale
6 500 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Sistem integrat de monitorizare neurofiziologică intraoperatorie (IOM) cu modul MER
3 000 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Sistem de cadru stereotactic, microdrive și planificare chirurgicală
2 000 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Lidocaini hydrochloridum+Chlorhexidini hydrochloridum/Lidocaini hydrochloridum+Chlorhexidini gluconas 20 mg+0.5 mg/g 12.5 g
139 585,91
ofertare până 07.09 10:00
Guma xantan 0,2%/desonid fosfonat de sodiu 0,025% (soluție oftalmică) a câte 20 monodoze de 0,3ml în cutie (analog Xanterdes)
11 499,96
ofertare până 07.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.