Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1552296158725
Echipamente pentru 2 terenuri de joacă pentru copii și 2 terenuri de fitness cu instalare inclusiv și lucrări de nivelare a suprafețelor destinate echipamentelor , în or.Codru
Finalizată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
333 333,00 MDL
Până la termen
expirat
19.03.2019 08:00 UTC
Licitație electronică: 20.03.2019 12:00 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
2
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Echipamente pentru 2 terenuri de joacă pentru copii și 2 terenuri de fitness cu instalare inclusiv și lucrări de nivelare a suprafețelor destinate echipamentelor , în or.Codru
Parametrii achiziției
- CPV
- 37 › 37400000-2 · Articole şi echipament de sport
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 333 333,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria or.Codru · 333 333,00 MDL · 2019-03-11 → 2019-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
19.04.2019 · 10:51 UTC
Clarificarea condițiilor
11.03.2019 → 16.03.2019 08:00 UTC
Se primesc oferte
16.03.2019 → 19.03.2019 08:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
19.03.2019
Executarea contractului
25.03.2019 → 25.06.2019 08:39 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | lucrări de nivelare a suprafețelor destinate echipamentelor | 37400000-2 Articole şi echipament de sport | 6 m³ |
| 2 | 1 | Echipamente pentru 2 terenuri de joacă pentru copii și 2 terenuri de fitness cu instalare inclusiv , în or.Codru | 37400000-2 Articole şi echipament de sport | 63 buc. |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente pentru 2 terenuri de joacă pentru copii și 2 terenuri de fitness cu instalare inclusiv , în or.Codru | 318 333,00 MDL | or.Codru (mun. Chişinău) str.Costiujeni, 8 | 25.03.2019 → 25.06.2019 | Finalizată |
| 2 | lucrări de nivelare a suprafețelor destinate echipamentelor | 15 000,00 MDL | or.Codru (mun. Chişinău) str.Costiujeni, 8 | 25.03.2019 → 25.06.2019 | Finalizată |
Documente 5
- doc standard-конвертирован.pdf
- anuntul.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 12.03.2019 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 11.03.2019 · doar metadate · Original ↗
- caiet de sarcini.pdf
- duae-конвертирован.pdf
Oferte depuse 2
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| POWER TEAM SRL | 2 | 15 000,00 MDL | Valabilă | 18.03.2019 16:55 UTC |
| POWER TEAM SRL | 1 | 317 605,00 MDL | Valabilă | 18.03.2019 16:54 UTC |
Decizii de atribuire 2
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| POWER TEAM SRL Prețurile unitare ale câștigătorului: | 1 | 317 605,00 MDL | Câștigător desemnat | 19.04.2019 10:51 UTC |
| POWER TEAM SRL Prețurile unitare ale câștigătorului: | 2 | 15 000,00 MDL | Câștigător desemnat | 19.04.2019 10:51 UTC |
Modificări oficiale 1
12.03.2019 06:54 UTC
General change of Contract Notice
Contracte 4
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| POWER TEAM SRL | — | 317 605,00 MDL | Contract în pregătire | 19.04.2019 10:51 UTC |
| POWER TEAM SRL | — | 15 000,00 MDL | Contract în pregătire | 19.04.2019 10:51 UTC |
| POWER TEAM SRL | — | 15 000,00 MDL | Înregistrare neînchisă | 19.04.2019 10:51 UTC |
| POWER TEAM SRL | — | 317 605,00 MDL | Înregistrare neînchisă | 19.04.2019 10:51 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.