Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1542359845762
produse petroliere
Anulată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
123 000,00 MDL
Până la termen
expirat
29.11.2018 15:31 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
produse petroliere
Parametrii achiziției
- CPV
- 09 › 09100000-0 · Combustibili
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 1 290 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria municipiului Cahul · 1 290 000,00 MDL · 2019-01-01 → 2019-12-31 · produse petroliere
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
20.11.2018 · 13:16 UTC
Clarificarea condițiilor
16.11.2018 → 22.11.2018 15:31 UTC
Se primesc oferte
22.11.2018 → 29.11.2018 15:31 UTC
Executarea contractului
01.01.2019 → 31.12.2019 15:34 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | COMBUSTIBILI | 09100000-0 Combustibili | 95 000 l |
| 2 | 2 | combustibili | 09100000-0 Combustibili | 95 000 l |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | benzină AI 95 | 33 000,00 MDL | mun.Cahul or. Cahul str. P. Independenței nr. 6 | 01.01.2019 → 31.12.2019 | Anulată |
| 2 | motorină | 90 000,00 MDL | mun.Cahul or. Cahul str. P. Independenței nr. 6 | 01.01.2019 → 31.12.2019 | Anulată |
Documente 3
- anunt_de_participare.pdf
- documentatia_standard_bunuri (1).pdf
- duae (1).pdf
Decizii de atribuire 2
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu a avut loc | 20.11.2018 13:16 UTC | |
| 2 | — | Nu a avut loc | 20.11.2018 13:16 UTC |
Modificări oficiale 2
20.11.2018 12:55 UTC
General change of Contract Notice
20.11.2018 13:16 UTC
produse petroliere
indicarea gresita a termenelor