RU RO
Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1540804331425

Lucrări de construcţii de clădiri

Отменена Открытый тендер ·Критерий выбора: Только цена
Оценочная стоимость
167 600,00 MDL
До дедлайна
истёк
11.11.2018 12:00 UTC
Лоты
1
Поданные предложения
0
AI-разбор закупки Как формируется анализ

Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.

  • основные требования
  • необходимые документы
  • важные сроки
  • риски и ограничения
  • цитаты из исходных документов

Закупка завершена — разбор носит справочный характер.

Проанализировать закупку Бесплатно на старте.

Закупка завершена

Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.

Итог процедуры: Процедура закрыта без победителя

По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.

Обзор процедуры

Lucrări de construcţii de clădiri

Параметры закупки

CPV
4545200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Категория
Работы
Тип процедуры
Открытый тендер
Критерий выбора
Только цена
Подача предложения
Электронная подача
Правовое основание
Национальное законодательство о закупках
Финансирование ЕС
нет
Плановый бюджет
167 600,00 MDL
Лоты можно объединять
нет
Порядок подачи (обоснование)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Финансирование
Liceul Teoretic Mihai Eminescu Dubasari · 167 600,00 MDL · 2018-10-29 → 2018-12-31 · Lucrări de construcţii de clădiri
Критерии допуска
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Этапы процедуры

Опубликовано
30.10.2018 · 06:08 UTC
Разъяснение условий
29.10.2018 → 04.11.2018 12:00 UTC
Принимают предложения
04.11.2018 → 11.11.2018 12:00 UTC
Исполнение контракта
13.11.2018 → 31.12.2018 12:00 UTC

Предметы закупки 6

#Предметы закупкиCPVКоличество
1Beton turnat in scari, preparat manual si turnarea cu mijloace clasice beton armat clasa C 10/8 (Bc 10/B 150), la inaltimi pina la 35 m inclusiv45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
4 м³
2Pardoseli din placi pavaj 30mm inclusiv stratul suport din mortar adeziv, executate pe suprafete: egale sau mai mici de 16 m2 45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
17 м²
3Montare plase sudate la inaltimi mai mici sau egale cu 35 m, la placi 45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
160 кг
4Cofraje din panouri refolosibile, cu asteriala din scinduri de rasinoase scurte si subscurte pentru turnarea betonului in placi si grinzi exclusiv sustinerile la inaltimi pina la 20 m inclusiv45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
8 м²
5Transporturi cu mijloace manuale prin purtat direct la 60 m distanta cu o incarcatura pina la 50 kg (pentru 1 m transportat pe verticala se considera 10 pe orizontala)45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
8 т
6Demolarea betoanelor vechi cu mijloace manuale,fundatii si elevatii cu dozaj de ciment peste 150 kg/mc45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
3 м³

Лоты 1

#ЛотыСуммаМесто исполненияПериод поставки/исполненияСтатус
1Lucrări de construcţii de clădiri167 600,00 MDLs.Corjova (r-l Dubăsari)
str.Țărmului 1B
13.11.2018 → 31.12.2018Отменена

Документы 1

  • anunt-invitatie_de_participare_cop_lucrari
    только метаданныеОбъявление о закупке29.10.2018

Официальные изменения 4

30.10.2018 06:04 UTC
General change of Contract Notice
30.10.2018 06:07 UTC
General change of Contract Notice
30.10.2018 06:07 UTC
General change of Contract Notice
30.10.2018 06:08 UTC
Lucrări de construcţii de clădiri
Valoarea estimata gresita